Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Marynin – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

350 000 zł900 m² 388,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka objęta mpzp, położona bezpośrednio przy ulicy Mazowieckiej. Szerokość frontu działki 24metry, głębokość 37metrów. Na działkę prowadzi zjazd bezpośrednio z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 428 m² 420,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1428 m2 w Maryninie koło książenic/grodziska Maz. Działka przy utwardzonej drodze gruntowej z udziałami w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 681 m² 171,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Piękna zadrzewiona działka /sosny i brzozy/ w dobrej cenie usytuowana przy drodze wewnętrznej, przy której są tylko cztery działki. Teren bardzo suchy, wokół dużo zieleni - bardzo urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 100 m² 309,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2100 m2 w Maryninie koło Grodziska Maz. Działka przy prywatnej drodze utwardzonej z udziałami w cenie. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 480 000 zł4 476 m² 330,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - Marynin Lokalizacja: działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Marynin. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany, porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 442 m² 416,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1442 m2 w Maryninie koło książenic/grodziska Maz. Działka przy utwardzonej drodze gruntowej z udziałami w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł7 444 m² 110,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Maryninie, gmina Konopnica Atrakcyjny teren, położony w malowniczej okolicy tuż pod miastem, z doskonałym dojazdem do Lublina Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 254 000 zł3 800 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna działka w otulinie lasu. Nieruchomość o powierzchni 3800 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren pod zabudowę mieszkaniową, prąd oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

1 255 000 zł3 800 m² 330,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana podzielona na 3 działki pod zabudowę rezydencjonalną, w otoczeniu lasu idealna inwestycja Oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3800.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł4 000 m² 297,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 4000 m2 w Maryninie koło Grodziska Maz. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach od drogi ok 25 m, tył ok 39 m, boki ok.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł10 200 m² 441,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w m. Marynin ul. Mazowiecka, gm. Grodzisk Mazowiecki, o powierzchni 10200 m2 o wymiarach ok. 80 x 125 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 320 790 zł10 063 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna działka w otulinie lasu. Teren o powierzchni ponad hektara i składający się z trzech działek ewidencyjnych. Nieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł2 100 m² 304,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 2100 m2 , zlokalizowana w miejscowości Marynin - w gminie Grodzisk Mazowiecki. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu szkoły, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł2 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marynin | Działka budowlana 2100 m idealne miejsce na Twój dom Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 2100 m w spokojnej i zielonej części Marynina. Idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł4 000 m² 297,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w kameralnym otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Nieruchomość ma kształt trapezu i rozszerza się w głąb, co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

2 066 790 zł6 263 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna działka w otulinie lasu. Teren o powierzchni 6263 m2 i składający się z dwóch działek ewidencyjnych. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 100 m² 309,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka 2100 m w Maryninie - Twój azyl blisko Książenic! Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz pełną piersią, nie rezygnując z bliskości miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł17 000 m² 411,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić dużą działkę stanowiącą idealne miejsce na zabudowę mieszkaniową lub usługową. Lokalizacja Gmina Grodzisk Mazowiecki położona jest ok 30 km na południowy zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł2 923 m² 280,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną Lokalizacja: marynin Wymiary: ok. 85 m x 34,38 m Najważniejsze atuty: działka ogrodzona częściowo zalesiona zapewnia prywatność i wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam razem dwie działki w Maryninie o łącznej powierzchni 1500 m2 - działka nr 63/3 (600 m2) oraz działka nr 64/1 (900 m2). Działki mają łączne wymiary około 47 m x 33 m. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Ogłoszenia w pobliżu

623 000 zł1 466 m² 424,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o wymiarach 36,7 m x 39 m i powierzchni ok. 1431 m położona na pograniczu Książenic i Owczarni to propozycja dla osób szukających ciszy, zieleni i komfortu życia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +2 km

700 000 zł2 172 m² 322,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2172 m Książenice | mpzp | prestiżowa okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2172 m, położona w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +2 km

Działka budowlana

Książenice

532 500 zł1 500 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Książenicach gmina Grodzisk Mazowiecki! Działki na granicy miejscowości Książenice i Owczarnia. W okolice domy wolnostojące, lasy, ścieżki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +2 km

1 390 000 zł6 500 m² 213,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana 6 500 m- książenice- idealna pod rezydencję Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 6 500 m położona w Książenicach jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +2 km

255 000 zł1 575 m² 161,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do Sprzedania działka z pozwoleniem na budowę - dwa pokoje na parterze , dwa pokoje na poddaszu. Usytuowana przy drodze wewnętrznej z prawem przejazdu i przeprowadzenia mediów. Dla tego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +2 km

499 000 zł1 013 m² 492,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1013 m, położona w spokojnej i zielonej miejscowości Książenice. To doskonała propozycja dla osób, które chcą wybudować dom w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +2 km

560 000 zł1 430 m² 391,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1430 m2 w Władysławowie koło Grodziska maz/żabiej Woli. Działka ogrodzona przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +2 km

1 120 000 zł3 500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3500 m2 w Władysławowie koło Grodziska maz/żabiej Woli. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie trapezu (kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +2 km

419 000 zł853 m² 491,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 853 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy Władysławów (gmina Grodzisk Mazowiecki). To idealne miejsce dla osób szukających ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +2 km

679 000 zł3 000 m² 226,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3000 m, położona w spokojnej i zielonej okolicy , przy ul. Ptasiej w Radoniach. idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +3 km

425 000 zł1 512 m² 281,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli szukasz miejsca, w którym połączysz komfort codziennego życia z bliskością natury, ta działka budowlana w Radoniach będzie doskonałym wyborem. Położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +3 km

7 000 000 zł39 300 m² 178,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana położona w Radoniach granicząca z rzeką Mrowną. Nieruchomość położona bezpośrednio przy asfalcie. Objęta Planem Zagospodarowania Przestrzennego-status.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +3 km

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Piękna kształtna działka o pow. 3000 m2 pod lasem ze wszystkimi mediami, położona bezpośrednio przy drodze gminnej. Dziaka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +3 km

790 000 zł6 577 m² 120,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Radonie, w gminie Grodzisk Mazowiecki, w spokojnej i zielonej okolicy z dominującą zabudową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +3 km

480 000 zł1 577 m² 285,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do kupienia działkę budowlaną w Radoniach o powierzchni 1577m2. Wszystkie media łącznie ze światłowodem dostępne w drodze gminnej tuż przy działce. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +3 km

725 000 zł4 030 m² 179,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działki Okolice Grodziska Mazowieckiego, żabiej Woli. Działka mieści się w leśnych okolicach miejscowości Przeszkoda i Siestrzeń ze znakomitym dojazdem z Warszawy trasą S8. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +3 km

1 409 250 zł3 758 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren o przeznaczeniu przemysłowo usługowym o powierzchni 3758 m2, wymiary działki 42x90m Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: - przeznaczenie tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +3 km

1 950 375 zł5 201 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren o przeznaczeniu przemysłowo usługowym o powierzchni 5200 m2, wymiary działki 60x90m Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: - przeznaczenie tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +3 km

3 359 625 zł8 959 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren o przeznaczeniu przemysłowo usługowym o powierzchni 8959 m2, wymiary działki 109x90m Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego: - przeznaczenie tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +3 km

615 986 zł1 759,96 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana/inwestycyjna o powierzchni 1759,96 m2 w Przeszkodzie koło Żabiej Woli. Działka przy gminnej drodze asfaltowej, w bliskiej odległości od S8. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Marynin +3 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij